TACHOpro

Nowa funkcjonalność w systemie AUTOMONITORING o nazwie TACHO PRO, pozwala na zdalny odczyt pamięci masowej tachografu cyfrowego i kart kierowców umieszczonych w slotach.

Główne zalety TACHO PRO:

  • pracownicy biurowi nie muszą opuszczać biura w celu pobrania i archiwizowania danych,
  • kierowcy nie muszą wracać do bazy, odczyt może być przeprowadzony bezpośrednio z pojazdu w dowolnym miejscu,
  • lepszy wgląd w działania kierowców
  • zwiększenie efektywności i opłacalności przedsiębiorstwa m.in. przez ograniczenie kilometraży pojazdów, zredukowanie liczby kar i mandatów, oszczędność czasu pracowników.

Pobieranie danych z tachografu za pomocą TACHOPRO:

W przypadku zbliżającego się terminu odczytu danych z tachografu lub karty kierowcy pracownik biurowy poprzez aplikację Automonitoring 2 uruchamia zdalny proces pobierania danych. W tym czasie karta przedsiębiorstwa cały czas znajduje się w biurze – poprzez czytnik SmartCard jest podłączona do komputera z uruchomioną aplikacją Automonitoring 2. Dane poprzez GPRS zostaną przesyłane na serwer CMA, z którego możliwe jest ich pobranie na komputer przedsiębiorcy. Wszystkie dane zapisywane są w formacie DDD i zabezpieczone są określonymi certyfikatami potwierdzającymi ich integralność. W przypadku odczytu danych z karty kierowcy (znajdującej się w slocie tachografu) na karcie zapisywany jest stempel czasowy ostatniego odczytu.

ZAPTAJ O WYCENĘ